zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Publiczne Gimnazjum Nr 5 w Siedlcach

Witamy na internetowej stronie Publicznego Gimnazjum Nr 5 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Siedlcach. Znajdziecie tu wszystkie szczegółowe informacje na temat naszego gimnazjum.

1 września 1999 r. po 51 latach do polskiego szkolnictwa powróciły gimnazja, które w strukturze oświaty stanowią III etap edukacyjny. W związku z reformą oświaty zostało powołane Publiczne Gimnazjum Nr 5 w Siedlcach mieszczące się pod adresem:

ul. Granicznej 1
08-110 Siedlce
Tel. 25 - 7943531 lub 25- 7943543

Fax 25 - 7943542

Projekty unijne realizowane

w Publicznym Gimnazjum nr 5

Nasz kanał na YOUTUBE

Redagowanie BIP mgr Marzanna Czerko

Wersja do druku

„Przeglądu twórczości literackiej gimnazjów&

20.10.2014

17 października 2014 r. o godz. 11.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbył się finał „Przeglądu twórczości literackiej gimnazjów” pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce oraz Siedleckiej Grupy Literackiej „Witraż”. Zakończył on rywalizację między młodzieżą z siedleckich szkół, tworzącą własne wiersze. Wszystkie gimnazja prezentowały swoją twórczość w kolejnych wieczorach poetyckich od stycznia do czerwca 2014 r.
Nasze gimnazjum znalazło się w gronie zwycięzców, zdobywając nagrodę w postaci statuetki Dyrektora Centrum Kultury i Sztuki.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i wierzymy, że ten sukces zachęci innych do tworzenia własnych tekstów poetyckich.

Sprawdzian dla klas I

20.10.2014

Dnia 28 października 2014 na 3 godzinie lekcyjnej odbędzie się sprawdzian z matematyki dla wszystkich klas pierwszych.